O nas

Biuro księgowe Joanna Drożdżowska jest firmą działającą od 2017 roku na podstawie Certyfikatu Księgowy nr 25396/2008 wydanego przez Ministra Finansów RP oraz 16 letniego doświadczenia w zakresie prowadzenia księgowości firm. Oferuje usługi księgowe dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują z aglomeracji łódzkiej jak i z całego kraju pracując na dokumentach otrzymanych osobiście, pocztą, kurierem czy też internetem.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu moje usługi świadczę z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Stawiam na profesjonalizm - staram się pomagać w problemach rachunkowo-podatkowych.

Świadczę kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Klientami mojego biura są zarówno małe jednoosobowe firmy, spółki cywilne, jak też spółki prawa handlowego. Każdy z moich klientów jest dla mnie Klientem najważniejszym – dlatego traktujemy go indywidualnie.

Ze względu na obecny brak czasu towarzyszący każdemu przedsiębiorcy oferuje reprezentowanie Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w zakresie założenia, prowadzenia lub likwidacji każdej firmy oraz odbiór dokumentów w dogodnych godzinach dla klienta.

Wszelkie informacje przekazywane przez klienta są poufne nie tylko w czasie trwania umowy, ale także po jej zakończeniu.

Podsiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA, czym zapewniamy całkowite bezpieczeństwo naszych klientów.

Proszę o zapoznanie się z moją ofertą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani moją ofertą, bądź potrzebują dodatkowych informacji, proszę o skorzystanie z zakładki Kontakt lub zapraszam osobiście do siedziby biura, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 15.00.